Ime in priimek stranka/lista elektronski naslov
dr. Igor Mihelič Moja Kočevska igor.mihelic@os-kocevje.si
Sašo Petek Moja Kočevska saso.petek@os-kocevje.si
Roman Hrovat Moja Kočevska roman.hrovat@os-kocevje.si
Ana Kosten Moja Kočevska ana.kosten@os-kocevje.si
Peter Pirc Moja Kočevska peter.pirc@os-kocevje.si
Jožica Pečnik Moja Kočevska jozica.pecnik@os-kocevje.si
Bojana Klepac Moja Kočevska bojana.klepac@os-kocevje.si
Primož Velikonja Moja Kočevska primoz.velikonja@os-kocevje.si
Tina Kotnik Moja Kočevska tina.kotnik@os-kocevje.si
Dalibor Debartoli Moja Kočevska dalibor.debartoli@os-kocevje.si
Urška Butala Moja Kočevska urska.butala@os.kocevje.si 
Boštjan Mihelič Moja Kočevska bostjan.mihelic@os-kocevje.si
Predrag Bakovič SD predrag.bakovic@os-kocevje.si
Vesna Lisac SD vesna.lisac@os-kocevje.si
Anton Vovko SD anton.vovko@os-kocevje.si
Anton Fabjan SD anton.fabjan@os-kocevje.si
Nina Palčič SD nina.palcic@os-kocevje.si
Lejla Menzil SD lejla.menzil@os-kocevje.si
Zlatko Ficko Zavezništvo za Kočevsko ZAK zlatko.ficko@os-kocevje.si
Lidija Vardijan Žagar Zavezništvo za Kočevsko ZAK lidija.vardijan@os-kocevje.si
Julijan Rupnik Samostojni svetnik julijan.rupnik@os-kocevje.si
Božidar Peterh SMC bozidar.peteh@os-kocevje.si
mag. Jasna Vesel SMC jasna.vesel@os-kocevje.si
Luka Bubnjić SDS luka.bubnjic@os-kocevje.si
Marjan Hudorovič Romski svetnik marjan.hudorovic@os-kocevje.si