REPORTAŽA SIBOR INOTHERM IZ DRŽAVNEGA PRVENSTVA V DUO SISTEMU– GLOBOKO 2017

Štirje slovenski klubi so sodelovali 25.02.2017 na finalnem državnem turnirju v duo sistemu za vse kategorije v Športnem centru Ribnica v organizaciji domačega ŠD SIBOR. Na tekmovanju je nastopilo okoli100 tekmovalcev oz. 55 parov.

Ekipa Sibor-Inotherm je osvojila 32 medalj od tega 11 zlatih, 9 srebrnih in 12 bronastih medalj. Tekmovanja se je tako udeležilo 50 članov SIBORJA, ki so dosegli odlične uvrstitve:

  • Luka ČIROVIČ in Nejc PODLOGAR duo U18-moški par-3. Mesto,
  • Andraž ŽLINDRA in Gal KOŠIR borbe duo U18-moški par-2. Mesto
  • Naja POJE MIHELIČ in Tim BENČINA GRGURIČ duo U12 mešan par – 3. Mesto
  • Tim BENČINA GRGURIČ in Anže GOLEŽ duo U12 moški par – 1. Mesto
  • Gal RESAMN in Jan ERJAVEC duo U12 moški par – 2. Mesto
  • Naja POJE MIHELIČ in Lana POJE MIHELIČ duo U12 ženski par – 1. Mesto
  • Sara DIVJAK in Laura ZAJC duo U12 ženski par – 3. Mesto
  • Luka ČIROVIČ in Karin AMBROŽIČ duo U15-mešan par-2. mesto
  • Neli PODLOGAR in Nika KOTAR duo U15 ženski par – 1. Mesto
  • Jan Divjak in Lana POJE MIHELIČ duo U10 mešan par – 2. Mesto

      -    Timotej DELAČ in Maj BEGIČ - duo U15-moški par-3. mesto

      -     Tina PELC in Anton AMBROŽIČ – duo U21 mešani par – 1. Mesto

      -     Lovro DIVJAK in Matic JAKŠIČ  – duo U18 moški par – 1. Mesto

      -    Liza Rus in Maja ŽLEBIČ – U8  ženski par – 1. Mesto

  • Tina in Maja ŽLEBIČ – U8  ženski par – 2. Mesto
  • Enej Žagar in  Anže GOLEŽ duo U15 moški par – 2. Mesto
  • Zoja ŽAGAR in Žiga Turk - duo U8 mešani par – 2. Mesto
  • Maks LEVSTIK in Ajken INTIHAR - duo U8 moški par – 1. Mesto
  • Hana RUS in Evelin KOŽUH - U10 ženski par – 2. Mesto
  • Jan Divjak in Benjamin VUKALIČ - U10 moški par – 1. Mesto
  • Sara BESAL in Patricija DELAČ duo U21 ženski par – 1. Mesto
  • Erik MIHELIČ in Tim Adem ALIBEBIČ- U10 moški par – 2. Mesto
  • Lovor MATKO in Benjamin VUKALIČ - U10 moški par – 3. Mesto
  • Miha KRIŽ in Marcel MATKO- U10 moški par – 3. Mesto
  • Matej KOTAR in Evelin KOŽUH - U10 ženski par – 3. Mesto
  • Vid POTISK in Jan ERJAVEC - duo U12 moški par – 3. Mesto
  • Klara KRIŽ in Benjamin VUKALIČ - duo U12 mešan par – 3. Mesto
  • Jaka DIVJAK in Neli PODLOGAR - duo U15-mešan par-3. Mesto
  • Ajda MIHELIČ in Karin AMBROŽIČ - duo U15 ženski par – 3. Mesto
  • Žak BEJTOVIČ in Tristan GOTOVAC - duo U8 moški par – 2. Mesto
  • Erick LJUBAS in Aljaž KOŽUH - duo U8 moški par – 3. Mesto
  • Anamarija DUŠČAK in Luka POJE MIHELIČ - duo U8 mešani par – 1. Mesto

Ekipno pa so člani ŠD SIBOR dosegli 1. Mesto, člani ŠK SIBOR pa 2. Mesto.

Čestitke tudi vsem članom, ki so dosegli uvrstitve od 4. Mesta dalje.

  V skupnem seštevku treh tekem slovenskega pokala v duo sistemu za kategorije do U15 v letu 2017 pa so naši člani dosegli 8 zlatih, 8 srebrnih in 5 bronastih medalj in naslednje uvrstitve.

 

  • Naja POJE MIHELIČ in Tim BENČINA GRGURIČ duo U12 mešan par – 2. Mesto
  • Tim BENČINA GRGURIČ in Anže GOLEŽ duo U12 moški par – 1. Mesto
  • Gal RESAMN in Jan ERJAVEC duo U12 moški par – 3. Mesto
  • Naja POJE MIHELIČ in Lana POJE MIHELIČ duo U12 ženski par – 1. Mesto
  • Sara DIVJAK in Laura ZAJC duo U12 ženski par – 3. Mesto
  • Luka ČIROVIČ in Karin AMBROŽIČ duo U15-mešan par-2. mesto
  • Neli PODLOGAR in Nika KOTAR duo U15 ženski par – 1. Mesto
  • Jan Divjak in Lana POJE MIHELIČ duo U10 mešan par – 2. Mesto        

      -     Liza Rus in Maja ŽLEBIČ – U8  ženski par – 1. Mesto

  • Tina in Maja ŽLEBIČ – U8  ženski par – 2. Mesto
  • Enej Žagar in  Anže GOLEŽ duo U15 moški par – 2. Mesto
  • Zoja ŽAGAR in Žiga Turk - duo U8 mešani par – 1. Mesto
  • Maks LEVSTIK in Ajken INTIHAR - duo U8 moški par – 1. Mesto
  • Matej in Nejc KOTAR – U10 moški par – 1. Mesto
  • Hana RUS in Evelin KOŽUH - U10 ženski par – 1. Mesto
  • Jan Divjak in Benjamin VUKALIČ - U10 moški par – 2. Mesto
  • Žak BEJTOVIČ in Tristan GOTOVAC - duo U8 moški par – 2. Mesto
  • Anamarija DUŠČAK in Luka POJE MIHELIČ - duo U8 mešani par – 2. Mesto
  • Erik MIHELIČ in Tim Adem ALIBEBIČ- U10 moški par – 3. Mesto
  • Matej KOTAR in Evelin KOŽUH - U10 ženski par – 3. Mesto
  • Jaka DIVJAK in Neli PODLOGAR - duo U15-mešan par-3. Mesto